Aloes dla zdrowia i urody

Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody

Musimy zdawać sobie sprawe, że aby wszystkie zabiegi pielęgnacyjne przyniosły optymalne efekty, o urodę trzeba zadbać również od wewnątrz. Rzadko jednak mamy świadomość, że prawdziwe dbanie o zdrowie i tym samym o skórę nalezy zacząć od porządków w układzie pokarmowym.

Skóra to barometr trawienia. Ważne jest odtoksycznianie naszego organizmu, ponieważ toksyny dostarczamy naszemu organizmowi w konserwantach, polepszaczach, pestycydach, a także środkach chemii gospodarczej czy lekach.

Skuteczny proces oczyszczania jest powolny i zmierza do uzyskania pełnej równowagi w całym przewodzie pokarmowym. Proces ten powinniśmy rozpocząć od picia miąższu aloesowego. Picie aloesu reguluje przemianę materii i dba o odpowiednią florę bakteryjną całego przewodu pokarmowego.

Skóra jest lustrem tego co dzieje się w środku. Źle funkcjonujący organizm to brzydka, niezdrowo wyglądająca skóra. Aloes jest rośliną potrafiącą dopasować się do potrzeb każdego organizmu. Jest adaptogenem, działa wszechstronnie na poziomie komórkowym. Znany od wielu tysięcy lat z zawsze pozytywnym skutkiem przez wiele narodów świata.

Aloes dla zdrowia i urody

Na aloes i produkty aloesowe moda nigdy nie minie, aloes jest ponadczasowy. Jest dodawany do maseczek, kremów, balsamów. To przede wszystkim doskonały nawilżacz naszej skóry.

O aloesie można by pisać bardzo dużo, ale największą wiedzę na jego temat można zdobyć stosując go na własnej skórze. Należy pamiętać, że najlepszy produkt z aloesem będzie dobry wtedy gdy zawartości aloesu w kosmetyku będzie co najmniej 25% - inne z mniejszą zawartością to produkty aloesowe tylko z nazwy.

Zainteresowanych zgłębieniem wiedzy w zakresie stosowania aloesu, zapraszam do mojego salonu gdzie można zasięgnąć informacji, skorzystać z zabiegu aloesowego jak i kupić produkty do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego.